Strony www w telemarketingu

Nazywam się Olek i pracuję w jednej z Częstochowskich firm telemarketingowych. Uwielbiam swoją pracę , ponieważ daje mu dużo satysfakcji i osiągam bardzo dobre wyniki. W każdym miesiącu realizuję narzucony mi plan sprzedażowy. Zajmuję się pozyskiwaniem klientów, którym oferuję projektowanie stron oraz obsługuję bieżących już.

Strony www dla klientów

Strony wwwNasze strony internetowe przeznaczone są dla wszystkich osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Czasami nawet osoby prywatne chcą od nas kupić projektowanie stron, ale dla nich jest inna oferta. Każdego klienta tak naprawdę indywidualnie traktujemy. Wszystko zależy jod tego jakie Strony www Częstochowa wybierze klient. Nasza firma ma bardzo bogatą ofertę i jest ogromny wybór. Jeżeli chodzi o projektowanie stron to ja osobiście tego nie robię. Mamy w firmie grafików, którzy tworzą strony www dla naszych klientów. Oczywiście przeszedłem odpowiednie szkolenie i wiem jak wygląda projektowanie stron, ponieważ potrzebna mi jest ta informacja w celach handlowych. Znam doskonale zasady, na jakich tworzone są strony www i jestem w stanie wszelkie niezbędne informacje przekazać klientowi podczas rozmowy. Jeżeli uda mi się sprzedać projektowanie stron, to mój klient trafia do działu grafików, którzy się z nim później kontaktują. Muszą uzyskać wszelkie informacje jak strony internetowe mają wyglądać i co muszą zawierać. Planuję podbić jeszcze bardziej swoje wyniki i sprzedawać strony www w większej ilości.

Nasza koordynatorka jest w ciąży i niebawem będzie potrzebne zastępstwo. Chcę aplikować na to stanowisko a wyniki jakie osiągam umożliwiają mi to. Kto wie, może jak się sprawdzę to dostanę własną grupę sprzedażową? Wszystko przede mną. Wiem, że dam radę bo jestem naprawdę świetnym pracownikiem i szef mnie docenia.