Sukienka ze sklepu z tanią odzieżą używaną

Jakoś bardzo krótko przed sylwestrem zdecydowałam się z mężem, że jednak pójdziemy na sylwestra ze znajomymi. Ten sylwester miał odbyć się na sali. W sumie to mieliśmy naprawdę duże szczęście bo zdecydowaliśmy się wtedy gdy było już ostatnie miejsce dla pary.

Tania odzież używana i poszukiwanie ubrań

tania odzież używanaBardzo cieszyłam się z tego powodu, że jednak pójdziemy się gdzieś pobawić bo naprawdę dawno nie byliśmy nigdzie. Nie mogliśmy się też wcześniej zdecydować na to wyjście bo do końca nie byliśmy pewni czy teściowa przyjedzie z teściem do nas zająć się dzieckiem. Na nasze szczęście okazało się, że przyjadą i wtedy my od razu potwierdziliśmy naszą obecność i wpłaciliśmy pieniądze. Miałam tylko jeden problem bo naprawdę nie miałam się w co ubrać. Nie wchodzę już w swoje stare sukienki sprzed ciąży a nie mam też za bardzo pieniędzy na to żeby kupować sobie coś nowego. Wpadłam na pomysł, że przecież jest sklep gdzie jest tania odzież używana do lumpeksów, i że może tam coś znajdę. Taka odzież używana damska jest przecież zawsze bardzo tania. W sklepie była także odzież używana męska i pomyślałam, że może znajdę coś nawet dla swojego męża. W sklepie tym była markowa odzież używana i na moje szczęście było dużo ładnych sukienek. Szybko wybrałam sobie kilka do przymierzenia. Miałam nadzieję na to, że przynajmniej jedna będzie dobra i do tego będzie się nadawała na sylwestrową imprezę. Był tam towar z anglii a ta sukienka, która spodobała mi się najbardziej także była z anglii bo widziałam po metce. Okazało się, że dobrze wyglądam w dwóch sukienkach. Kosztowały one tak mało, że postanowiłam, że kupie je dwie.

W końcu przecież może być jeszcze za jakiś czas okazja do tego żeby założyć tą drugą sukienkę. A w tej, w której zdecydowałam się pójść czułam się naprawdę bardzo dobrze. Była po prostu dla mnie dobra.