Szafy na wymiar u rodziców

Moi rodzice od dłuższego czasu planowali remont w mieszkaniu. Tak naprawdę w mieszkaniu rodziców już dawno czas zatrzymał się w miejscu. Oni chyba nigdy za bardzo nie lubili remontów. Tata sam nie za bardzo potrafi zrobić różne rzeczy sam.

Szafy na wymiar są przydatne

szafy na wymiar Z siostrą jednak od jakiegoś czasu namawiałyśmy mamę na to by zrobiła remont w mieszkaniu. Przede wszystkim mieszkanie jest zastawione wieloma meblami, które tak naprawdę są niepotrzebne. Mieszkanie jest naprawdę duże. A przez to ile jest w środku mebli wygląda na dużo mniejsze. Mama stwierdziła, że rzeczywiście przydałaby jej się szafy na wymiar i wtedy mogłyby zastąpić wiele mebli. Takie szafy do zabudowy można zamówić w Katowicach czyli naprawdę blisko miejscowości rodziców. Przydałyby się także nowe meble kuchenne bo stare nie dość, że są już zniszczone to jeszcze naprawdę bardzo niepraktyczne. Według mnie w kuchni jest także bardzo dużo niepotrzebnych mebli, w których mama trzyma sprzęty, których od lat nie używa i raczej używać już nie będzie. Najlepsze byłyby meble kuchenne na wymiar takie naprawdę bardzo funkcjonalne. Gdyby zmienić tą kuchnię i zamienić wiele mebli na szafy do zabudowy to od razu mieszkanie wyglądałoby dobrze. Widziałam, że gdy opowiadałyśmy mamie o tych zmianach to się cieszyło. Trzeba było jeszcze przekonać tatę do tego, że takie zmiany w mieszkaniu są konieczne. Tata jednak zawsze jest bardziej pozytywnie nastawiony do zmian. Także skoro mama została przekonana do tego, że jest to konieczne to z tatą nie powinno być już problemu.

I rzeczywiście tacie pomysł bardzo się spodobał tylko nie chciał uczestniczyć w wyborze kolorów mebli bo się na tym po prostu nie zna. Rodzice mieli też dosyć duże oszczędności także z tym, że nie mają na remont także nie będzie problemu.

Więcej na stronie http://sevle.pl