Szkoła języków obcych już od dziecka

Mając dwa i pół roku mój synek pierwszy raz poszedł do przedszkola. Jednak wybierając przedszkole postanowiliśmy z mężem, że będzie to przedszkole anglojęzyczne.

Sprawdzona szkoła języków obcych

szkoła języków obcychChcieliśmy żeby nasza pociecha jak najszybciej nauczyła się tego języka, ponieważ uważamy, że angielski w dzisiejszych czasach to podstawa. Z racji tego, że mieszkamy w Katowicach to właśnie w tym mieście znaleźliśmy przedszkole i to jeszcze na trasie do pracy. Kiedy nasz syn skończył przedszkole i poszedł do szkoły podstawowej zapisaliśmy go do szkoły języków obcych, aby mógł w dalszym ciągu rozwijać naukę języka. Bardzo lubił chodzić na ten kurs języka angielskiego. Niestety szkoła podstawowa nie zapewniała mu tak wykwalifikowanej kadry nauczycieli jak szkoła języków obcych. Mieliśmy ogromne szczęście, bo szkoła językowa znajdowała się przy tej samej ulicy co nasz dom. Kiedy nasz syn kończył gimnazjum postanowił, że chce w dalszym ciągu rozwijać swój angielski i postanowił złożyć papiery do liceum językowego. Bardzo nas ucieszył ten pomysł. Drugim językiem na jaki postawił w szkole średniej był język norweski. I muszę przyznać, że całkiem szybko go przyswoił. W tym momencie kiedy jest na czwartym roku studiów z zarządzania i marketingu, biegle mówi czterema językami obcymi. Są to języki angielski, niemiecki, norweski oraz włoski. Cały czas wspomina o nauce języka chińskiego. Jeżeli tylko będzie chciał to doskonale wie, że ma w nas wsparcie. Jestem z niego bardzo dumna. Już teraz dostaje bardzo wiele ofert pracy. Jednak póki co grzecznie za nie dziękuje. Wiem, że chce spokojnie skończyć studia bez stresu, że może zawalić pracę albo naukę.

Sam też wie, że po takim wykształceniu i ze znajomością tylu języków obcych bez problemu znajdzie pracę. Tylko jeszcze nie do końca wie czy chciałby zostać w naszym kraju.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://ence.pl