Szpachlowanie sufitu – moja nowa praca

Mam na imię Kazimierz. Mieszkam w Gdańsku. Pochodzę z małej wsi pod Toruniem. W Toruniu poznałem dziewczynę. Długo do siebie jeździliśmy aż w końcu postanowiliśmy razem zamieszkać. W Toruniu musiałem zaleźć pracę. Znam się na budowlance więc postanowiłem pojeździć po firmach i popytać czy nie potrzebują do pracy chętnej i zmotywowanej osoby.

Szpachlowanie sufitu na dwie godziny

szpachlowanie sufituDziewczyna wynajmuje mieszkanie w Toruniu i od tej por koszty utrzymania mieszkania będziemy dzielić na dwie osoby. Praca musi być dobrze płatna żebyśmy mogli na spokojnie się utrzymywać. W mojej wsi przeprowadzałem impregnacje betonu. Impregnacja betonu to łatwa czynności. Wymaga wiedzy i doświadczenia i jeśli już się je ma to praca idzie szybko. Zawsze staram się dokładnie wykonywać swoje obowiązki i chętnie uczę się nowych rzeczy. Firma, która jest blisko mojego nowego miejsca zamieszkania szuka osoby do renowacji. Renowacja betonu to dobrze płatna praca. Pan mógłby mnie zatrudnić na okres próbny i wtedy przedłożyć umowę jak praca przeze mnie wykonywana będzie zgodnie z terminami. Zgodziłem się na te warunki. Hydrofobizacja betonu także jest stosowana w tej firmie. Na początku zostałem zaproszony na szkolenie. Było bardzo ciekawe i dowiedziałem się wiele rzeczy. Firma oferowała najlepsze narzędzia do szpachlowania. Miałem nawet zadanie na szkoleniu do wykonania. Było to dokładne szpachlowanie sufitu. Miałem na to zadanie dwie godziny a na końcu efekt był oceniany przez kierownika firmy. Na szczęście byli zadowoleni z mojej pracy.

Szpachla do betonu, której używałem była dobrej jakości i dzięki niej nie miałem problemu przy wykonaniu zadania. Dostałem robocze ubranie i pojechałem z ekip[ą na moje pierwsze zlecenie. Wszyscy miło mnie przyjęli. Opowiedzieli mi jakiec warunki panują w firmie.