Szukając fotografa ślubnego z Wrocławia

Rok temu myślałam o moim ślubie. Zdawałam sobie sprawę z tego, że za dziesięć miesięcy odbędzie się mój długo wyczekiwany ślub. Poślubię miłość swojego życia i to będzie w tym wszystkim najważniejsze. Nie samo wesele, nie auto do ślubu czy suknia, ale właśnie przysięga małżeńska. Wiedziałam, że wesele będzie bardzo skromne, ponieważ nas nie stać było na przepych i dodatkowe atrakcje.

Gdzie znaleźć fotografa ślubnego?

tani fotograf ślubny z WrocławiaPrzede wszystkim szukałam osoby, która tanio nam zrobi zdjęcia ślubne. Oczywiście można było poprosić kogoś z rodziny, aby robił nam zdjęcia zarówno w kościele, jak i na weselu, jednak uważam, że taka prośba jest całkowicie nie na miejscu. Będzie to oznaczało, że oszczędzamy na gościach tak więc może być źle przyjęte. Gość powinien być gościem. Od robienia zdjęć jest tani fotograf ślubny z Wrocławia, jednak gdzie takiego poszukać? Pierwszym miejscem, w którym znajdują się ogłoszenia jest internet. Tutaj można znaleźć wielu fotografów, którzy dysponują różnym sprzętem fotograficznym, od którego też zależy cena usługi. Pragnę jednak mieć jakąkolwiek pamiątkę zdjęciową z tego dnia, dlatego też zainwestowanie w fotografa będzie niezbędne. Zależy mi jednak na niskich kosztach. Na wielu forach internetowych ogłaszali się różni ludzie, spośród których można było wyróżnić amatorów. Zastanawiałam się nad tym do czasu, aż nie zobaczyłam ich zdjęć. Fotografia ślubna w ich wykonaniu nie była najlepszej jakości. Byłam więc gotowa poprosić o usługę profesjonalistę. Rozmawiając o tym z koleżanką, ta poleciła mi swojego męża, który jest fotografem ślubnym od kilku lat i ma okazałe portfolio. Znajomi zaproponowali mi rabat w wysokości pięćdziesięciu procent.

I to była słuszna decyzja, nie dość że mało zapłaciłam, to jeszcze miałam piękne zdjęcia ślubne, które są pamiątka do końca życia.