Szukam samochodów do odbioru gruzu

Mam na imię Karolina. Pracuję w firmie, która znajduje się w centrum miasta Kraków. Moja firma ma wiele zleceń. Przełożony stwierdził że przydały by nam się dwa nowe samochody do obsługi klientów. Nasza firma jest na rynku już dziesięć lat.

Odbiór gruzu odbywa się często popołudniami

odbiór gruzuOd początku działalności mieliśmy dużo zleceń ale ostatnio brakuje nam rąk do pracy i aut do obsługi. Postanowiłam odezwać się do firmy od której kupowaliśmy auta na początku naszej działalności. Wywóz gruzu, który oferujemy na naszym klientom musi odbywać się przy użyciu aut najwyższej jakości. Wywóz śmieci tak samo. Auta muszą być sprawne i dopasowane do naszych potrzeb. Nasza firma odbiór śmieci gwarantuje także w soboty, wiele firm korzysta z takiej formy współpracy. Wywóz śmieci jest zabezpieczany przez naszych pracowników. Wykonujemy zlecenia profesjonalnie i staramy się nasze usługi zapewniać w niskich cenach. Odbiór gruzu gwarantowany przez nas zazwyczaj odbywa się popołudniami lub wczesnym rankiem. Wówczas na budowach jest mnie j pracowników a my chcemy żeby pracownicy byli bezpieczni. Nie chcemy także utrudniać im pracy. Poremontowy odbiór gruzu w ostatnich czasach cieszy się dużym zainteresowaniem stąd nasza chęć zainwestowania w nowe auta. Firma, od której kupowaliśmy auta mogła nam zaproponować przystępne ceny. Zdecydowaliśmy się na większe auto, które będzie wykorzystywane do śmieci i mniejsze do gruzu. Przełożony ucieszył się z rabatów. Teraz muszę znaleźć dwie osoby, kierowcy muszą mieć doświadczenie i najlepiej jakby byli dyspozycyjni.

Ogłoszenie o pracy przygotowałam i zdecydowałam się umieścić na stronie internetowej naszej firmy a także w gazecie lokalnej. Mam nadzieję, że zgłosi się sporo chętnych i kadrowa wybierze najlepszego pracownika, który będzie pracowity. Zainteresowani odbiorem gruzu, mogą zajrzeć na stronę Gruz-odpady z Krakowa, ulica Bazarowa 12.