Szukanie kursu podologicznego

Prowadzę swój własny salon kosmetyczny. Zatrudniam trzy kosmetyczki. Ja natomiast zajmuję się zamówieniami, oraz dokumentacją. Czasami wykonuję jakieś zabiegi kosmetyczne, ale to sporadycznie. Chciałabym dodać do swojej oferty pielęgnację stóp.

Znalezienie kursu podologicznego

sprawdzony kurs podologiczny w ostrowie wlkpPostanowiłam, że takiego typu zabiegi wykonywałaby u mnie moja najstarszym stażem pracownica. Muszę ją jednak wysłać na jakiś kurs podologiczny, ponieważ bez tego, raczej nie powinna zajmować się profesjonalnie stopami klientek. Mieszkamy w Ostrowie Wielkopolskim. Mam nadzieję, że ktoś tutaj organizuje kursy. Zajrzałam do Internetu, by sprawdzić, czy takie są w naszym mieście. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową zagadnienie: sprawdzony kurs podologiczny w ostrowie wlkp. Znalazłam trzy takie kursy, które będą się odbywać w tym miesiącu w naszym mieście. Postanowiłam zapisać pracownicę na ten kurs, który będzie odbywać się w najbliższym czasie. Moja kosmetyczka jest z tego powodu bardzo zadowolona. Od dawna chciała się zajmować pielęgnacją stóp. Teraz będzie mogła spełnić swoje marzenie. Kurs będzie trwał dwa tygodnie. Będzie musiała chodzić na niego co dwa dni na dwie godziny. Będę musiała jej tak ustawiać grafik, by mogła swobodnie na ten kurs uczęszczać.Kosmetyczka w końcu poszła na ten kurs. Po pierwszych zajęciach mówiła, że bardzo jej się tam podoba. Poznała różne metody pielęgnacji stóp, a czekają ją jeszcze techniki masażu. Dobrze, że zapisałam ją na tego typu szkolenie.

Po skończonym kursie przyniosła mi certyfikat, który będziemy mogły wywiesić na ścianie tak, by klientki, które do nas przychodzą, widziały go. Dodałam już do naszej oferty pielęgnację stóp, oraz masaże. O stopy trzeba dbać, ponieważ często jesteśmy narażone na uszkodzenia mechaniczne.