Szybkie badanie wariograficzne

 

Ocena prawdomówności naszego rozmówcy wcale taka prosta nie jest. Łatwo to ustalić tylko w przypadku dzieci, które nie znają jeszcze mechanizmów umożliwiających ukrywanie oszustwa. Przeważnie zdradza je mowa ciała, która jest bardzo czytelna.

W czym pomaga badanie wariograficzne?

wariograf badanieDorośli potrafią znacznie lepiej kłamać, gdyż wiedzą czego ni powinni robić ani mówić. Pewne oczywiste gesty i zachowania zanikają, bo jesteśmy świadomi ich znaczenia, ale pozostaje szereg tych, o których nie zawsze mamy pojęcie. Niewerbalna mowa ciała zawsze mówi prawdę, dlatego panowanie nad nią daje nam możliwość skutecznego oszukiwania innych. Jednak i na takie osoby są sposoby, ponieważ panowanie nad reakcjami fizjologicznymi, które następują niezależnie od nas, już nie da się panować. Do tego celu służy wariograf badanie na nim jest przeprowadzane w Instytucie Badań Wariograficznych mieszczący się w Warszawie. Jest to urządzenie wynalezione bardzo dawno temu, ale ciągle jest stosowane w wielu sytuacjach, ponieważ gwarantuje wysoką skuteczność. Wielokrotnie przeprowadzone badania dowodzą, że skuteczność wariografu wynosi nawet około dziewięćdziesięciu pięciu procent, przez co jest on często stosowany w wielu sprawach sądowych, przez korporacje w celu potwierdzenia lojalności pracowników czy nawet w sprawach rozwodowych, gdzie konieczne jest potwierdzenie lub zaprzeczenie ewentualnej zdradzie. Wariograf bez problemu wykryje wszelkie reakcje fizjologiczne mogące świadczyć o ewentualnej nieprawdzie.

Każdego roku badaniu poligraficznemu poddaje się nawet kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy z różnych powodów potrzebują mieć mocne dowody w konkretnych sytuacjach. Wystarczy wpłacić tysiąc dwieście złotych i ustalić termin badania, aby jednoznacznie rozwiać wątpliwości.

Umówić termin na badanie można na: https://bez-klamstw.pl/