Szybkie remonty na terenie Bydgoszczy i mój dom

 

Przyjście na świat każdego członka rodziny jest czymś wyjątkowym. Ja pewnego dnia dowiedziałem się, że moja żona jest w czwartym miesiącu ciąży. To był dla nas wielki szok oraz radosna nowina. Taka wiadomość spadła na nas niespodziewanie.

Szybkie remonty i nowy członek rodziny

szybkie remonty w BydgoszczyOczywiście wiązało się to z ogromną rewolucją w naszym życiu. Musieliśmy wspólnie zmienić nasze dotychczasowe przyzwyczajenia oraz tryb pracy. Urlop macierzyński żony był już prawie przesądzony. Na dodatek to było nasze pierwsze dziecko i nie wiedzieliśmy od czego zacząć. Kolejnym kłopotem było nasze mieszkanie. Mieliśmy się do niego wprowadzić za kilka miesięcy. Niestety trzeba było się pospieszyć. Również plany co do garderoby miały ulec zmianie. Pokój dla dziecka był w takiej sytuacji wyższą koniecznością. Ostatecznie znalazłem firmę budowlaną, która oferowała szybkie remonty w Bydgoszczy. Na forum internetowym miała bardzo dobre opinie, a na dodatek przyjaciel polecił mi ją w zaufaniu. Po zobaczeniu pokoju fachowiec obliczył koszty i przystąpił do pracy. My musieliśmy wraz z żoną wybrać meble oraz kolory ścian dla naszego dziecka. Nie znaliśmy płci dlatego chcieliśmy pomalować ściany na neutralny kolor. Żona upierała się na żółty, a ja chciałem niebieski. Poszliśmy na kompromis i pokój został pomarańczowy. Problem był także co do mebli. Ja uważałem, że nie warto na nich oszczędzać i kupić porządne białe meble oraz łóżeczko od stolarza. Moja druga połowa upierała się aby kupić tymczasowe bajkowe mebelki, a potem gdy maluch podrośnie zmienić.

Tutaj także poszliśmy na wielki kompromis i wybraliśmy dziecięce meble. Na szczęście były jasne i pasowały do reszty otoczenia. Fachowcy w tym czasie zajmowali się wykończeniami. Trzeba było przyznać, że byli bardzo profesjonalni oraz godni polecenia.