Taksówka bagażowa moim pomysłem na firmę

Mam na imię Marta. Pochodzę z Torunia. Mój chłopak dostał propozycję pracy w dużej, znanej korporacji w miejscowości Poznań. Postanowiłam jechać z nim. W miejscowość Poznań jest większa szansa na lepsze zatrudnienie.

Pierwsza będzie taksówka bagażowa

taksówka bagażowaUkończyłam studia rok temu na kierunku rachunkowość. Prze rok pracowałam w firmie transportowej, która wykonywała przeprowadzki. Mogłam podejrzeć jak to wszystko funkcjonuje i przyznam, że bardzo pasowała mi taka działalność. Po przeprowadzce do miejscowości Poznań przygotowałam biznesplan na moją firmę i złożyłem dokumenty do urzędu miasta. Teraz czekam na decyzje czy dostanę dofinansowanie z funduszy unijnych. Pani w urzędzie w miejscowości Poznań powiedziała, że rozpatrzenie dokumentów potrwa około trzech tygodni. W tym czasie urządzałam mieszkanie służbowe mojego chłopaka. Chciałam żeby było jak najbardziej przytulnie żeby dobrze nam się mieszkało. Dostałam dofinansowanie i mogłam ruszać z moim projektem. Usługi transportowe ą pożądane na naszym lokalnym rynku. Jest sporo firm i korporacji, które także korzystają z takich usług. Przeprowadzki dostarczają zwykłym ludziom sporo kłopotu. Najpierw trzeba zorganizować transport, potem popakować wszystkie rzeczy. Odpowiednio je zabezpieczyć, żeby jak najmniej rzeczy uległo zniszczeniu i dźwigać do samochodu. Generalne taka przeprowadzka zajmuje dodatkowy czas, który można by przeznaczyć na coś lepszego. Chłopak pomógł mi zakupić auto. Bagażówka była jak nowa i była różowa. Wiedziałam, że będzie rzucać się w oczy. Przykleję tylko nasz numer i będzie darmowa reklama Taksówka bagażowa z Poznania to będzie nasz pięcioletni samochód, który dostałam od taty.

Taxi bagażowe na pewno sprawdzi się na tak dużym rynku. Tym bardziej, że Poznań jest dużym miastem. Czekamy na klientów.