Tania i solidna taśma butylowa

Od kilku lat pracuje w sklepie w którym sprzedaję produkty dla pracowników fizycznych, pielęgniarek, lekarzy, czy czasem inżynierów, jak któryś przyjdzie.

Tania taśma butylowa najpopularniejsza w całym sklepie

taśma butylowaOstatnio jednak w sklepie najlepiej schodzą zupełnie dziwne produkty. Niedawno przyjechał facet, który zamówił taśmy odblaskowe i to w takiej ilości, że mógłby wieżowiec owinąć ze trzy razy. Nie śmiałem się go pytać po co mu te taśmy odblaskowe, wolałem poszukać w mieście budynku który odbija światło jak księżyc. Drugą sprawą jest, że często u nas zaopatrują się w taśmy bhp, czasami wpadają pracownicy z pobliskiej budowy. Powiedział raz jeden, że gdyby nie te taśmy bhp, to by ludzie w świeży beton wchodzili. A co najciekawsze czasami te taśmy bhp zamawiają też policjanci, podobno w naszym sklepie są tańsze niż u nich w hurtowni. Ciekawe, ja tam jeszcze nie widziałem, gdzie te taśmy bhp by nie wisiały na mieście. Normalnie wszędzie są rozwieszone, a czasem studenci przychodzą i te taśmy bhp kupują, bo chcą wyglądać jak polskie celebrytki. Nie wiem, nie rozumiem tej młodzieży, ja tylko w tym sklepie sprzedaję. Ostatnio też dużą popularnością cieszy się taśma butylowa, ktoś powiedział, że ta taśma ma najlepsze zastosowania w remoncie i podczas drobnych napraw, dlatego od razu kupił u mnie większość asortymentu. Tak prawda, że ta solidna taśma butylowa jest całkiem dobra, chociaż moja wiedza wywodzi się tylko z czytania, a nie z praktyki. W każdym razie, muszę wam powiedzieć, że mamy nową dostawę w której były znaki adr, wiem, że was to interesuje, dlatego zapraszam na stronę i do sklepu.

Znaki adr mamy wszystkie rodzaje, więc jeszcze raz serdecznie zapraszam. Dodatkowo zdradzę, że maszyna działa i wycinanie liter z folii w naszym sklepie jest znowu możliwe. To już tyle z nowości!