Targi handlowe z wyposażeniem do sklepów motorowodnych

Sezon żeglarski zbliża się wielkimi krokami i dlatego zdecydowałam, że zorganizuję targi handlowe dla wszystkich kontrahentów powiązanych z branżą żeglarską. Ja uwielbiam pływać jachtem i nawet posiadam patent sternika.

Sklep motorowodny i wiele zgłoszeń

sklep motorowodnyWysłałam zaproszenie do każdego przedsiębiorcy i załączyłam formularz zgłoszeniowy. Odzew był bardzo duży i sama zaskoczyłam się tak dużym zainteresowaniem. Odezwał się do mnie prawie każdy polecany sklep motorowodny i zgłosił chęć wzięcia udziału w targach. Mieliśmy dużo miejsca do dyspozycji i każdy sklep motorowodny dostał swoje stanowisko. Uznałam, że na tegorocznych targach pojawią się również porady żeglarskie, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ponadto przedsiębiorcy mają zaprezentować swoje wyposażenie jachtów, jakie posiadają w sprzedaży i ma się pojawić również elektronika jachtowa oraz odzież, która jest równie ważna dla każdego zainteresowanego tym sportem. Za targi zabrałam się od razu, zaprosiłam mojego znajomego żeglarza, którzy zgodził się współpracować i będą przez niego udzielane porady żeglarskie dla wszystkich zainteresowanych. Jestem przekonana, że targi, które otworzą sezon żeglarskim będą naprawdę świetną imprezą a każdy sklep motorowodny będzie mógł przedstawić swoje najlepsze produkty. Targami zajmuję się od lat i doskonale wiem, czego oczekują klienci. Jestem w stanie zorganizować wszystkie targi handlowe i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych do wykonania. Wyposażenie jachtów, które się pojawi na targach na pewno znajdzie wielu klientów a elektronika jachtowa na pewno zachwyci niejednego klienta.

Znam się doskonale na wszystkim i wiem na co należy zwracać uwagę. Wiem, że kontrahenci posiadają również obszerną wiedzę i pokażą się z jak najlepszej strony. Już nie mogę się doczekać.