Tata przygotował w tajemnicy remont mieszkania czyli wizyta u szklarza

Tata w mieszkaniu wykonał remont. My z mamą nic o tym nie wiedziałyśmy. Pojechałyśmy do babci i dziadka w odwiedziny na tygodniowy urlop robimy tak co roku. Tata zostaje w domu w miejscowości Wrocław a my jedziemy na wieś.

Szklarz jest dobrym specjalistą

szklarzTradycja ta trwa od wielu lat. Tata zawsze w tym czasie pracuje a po naszym powrocie do domu jedziemy na wspólne wakacje z tatą przeważnie gdzieś za granice. Moja mama jest nauczycielką i ona ma wolne całe wakacje. Lubię spędzać czas z moimi rodzicami. Jestem jedynaczką i mam z nimi bardzo dobry kontakt. Zawsze mogę na nich liczyć i ja zawsze staram się im we wszystkim pomagać. Kiedy wróciliśmy od dziadków zauważyłam, żer mamy owe drzwi do mieszkania. Jak weszłyśmy do mieszkania zauważyłyśmy, że do mojego pokoju drzwi szklane są zamknięte. Tata zrobił w mieszkaniu generalny remont. Drzwi szklane prezentowały się nowocześnie. Nigdy nie pomyślałabym, żeby wybrać taki rodzaj drzwi. W pokoju miałam filetowe ściany i nawet tata wybrał piękne, białe meble. Podoba mi się pokój i nie mogłam przestać się cieszyć. Najbardziej zmieniła się jednak łazienka. Tata zamontował prysznic. Mówił, że kabiny prysznicowe na wymiar są teraz bardzo modne i wiele osób się na nie decyduje. Godny polecenia szklarz z Wrocławia, który ją wykonywał jest dobrym specjalistą. My z rodzicami nie lubimy się wylegiwać w wannie dlatego tata zdecydował się zlikwidować wannę. Kaina prysznicowa zajmuje mniej miejsca i dzięki niej nasza łazienka sprawiała wrażenie, że jest większa. Moja mam była w szoku. Stwierdziła, ze chyba nie zna swojego męża. Bardzo tacie podziękowałyśmy za taką niespodziankę.

Tata pokazał nam w gazecie szklane balustrady, które mu się podobały ale nie mógł ich niestety w naszym mieszkaniu zamontować. Jestem dumna, że mój tata jest taki pracowity.