Tenis dla dzieci i szkoła tenisa to dobre rozwiązanie

Nazywam się Ola i pracuję w biurze rachunkowym w jednej z Warszawski firm. Ostatnio miałam mnóstwo wolnego czasu, który chciałam w jakiś fajny sposób wykorzystać. Zastanawiałam się nad siłownią, albo baletem, ale jakoś nie byłam do końca przekonana.

Tenis dla dzieci – sposób na nudę

Tenis dla dzieciMoja znajoma z pracy powiedziała mi, że niedaleko naszej firmy jest świetna szkoła tenisa i chce się tam zapisać na zajęcia. Pomyślałam, że to doskonały pomysł i zaproponowałam jej, że pójdę z nią. Kiedy weszłyśmy do szkoły akurat odbywała się tam nauka tenisa, więc postanowiłyśmy się rozejrzeć. Miejsce było bardzo zadbane i wyposażone w profesjonalny sprzęt. W salo obok także się odbywały jakieś lekcje tenisa, ale było bardzo wesoło, więc postanowiłyśmy zajrzeć do środka. W środku było mnóstwo dzieci w wieku przedszkolnym a na trybunach siedzieli ich rodzice. Nie wiedziałam, że tenis dla dzieci warszawa cieszy się takim zainteresowaniem a ludzi było naprawdę dużo. Kiedy się już rozejrzałyśmy podszedł do nas instruktor i udzielił nam wielu istotnych informacji. Uznałam, że tenis to jest idealne dla mnie rozwiązanie i zdecydowałam się zapisać. Pierwsze zajęcia miały odbyć się następnego dnia po pracy. Postawiłam więc, że już dziś przygotuję się na lekcje tenisa i zakupie odpowiednie buty oraz strój w sklepie sportowym. Instruktor dał nam szczegółowe informacje na temat ubiory i doskonale wiedziałam co muszę kupić. Moja znajoma razem ze mną się zdecydowała na tenis i jutro wspólnie zaczynamy pierwsze zajęcia.

Jestem bardzo podekscytowana i zastanawiam się jak mi pójdzie. Jeszcze nigdy nie grałam, ale przecież po to jest nauka tenisa, żebym się nauczyła, więc nie mam się czym stresować. Jak wróciłam z zakupów od razu zadzwoniłam do mamy, żeby jej o wszystkim opowiedzieć. Ucieszyło ją to.