Tereny zwiedzałem na rowerze

W zeszłym roku miałem bardzo pracowity okres. Nawet nie byłem na urlopie, ponieważ nie miałem na to zupełnie czasu. Obiecałem sobie wtedy, że kolejne wakacje na pewno wykorzystam i nawet zaplanowałem sobie gdzie udam się na zasłużony od dawna wypoczynek. 

Zwiedzanie Podhala wynajętym rowerem 

wynajem rowerów - PodhaleW nowym roku urlop zarezerwowałem sobie już w styczniu, ponieważ chciałem mieć pewność, że nikt mnie nie uprzedzi. Postanowiłem udać się na Podhale, gdzie nigdy nie byłem a słyszałem, że to były piękne okolice. Na miesiąc przed wyjazdem miałem już wszystko zarezerwowane. Na urlop pojechałem samochodem, bo miałem spory bagaż, którego nie chciało mi się dźwigać. Na miejscu przed moim pensjonatem stał człowiek, który oferował wynajem rowerów – Podhale i to rozwiązanie mnie zainteresowało. Nie lubiłem spacerować a podróżowanie rowerem było o wiele wygodniejsze. Przyjechałem o wczesnej porze i zaraz po rozpakowaniu się poszedłem do tego człowieka, żeby wypożyczyć od niego rower na cały dzień. Zapłaciłem mu z góry i wcale to nie był wysoki koszt. Dostałem bardzo wygodny rower z miękkim siodełkiem i wiedziałem, że bez problemu przejadę na nim wiele kilometrów. Zwiedziłem na rowerze wiele interesujących miejsc i zrobiłem dużo zdjęć. Dzięki mapie, którą dostałem w wypożyczalni rowerów mogłem wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie szlak rowerowy. Dzień był bardzo udany i postanowiłem wypożyczać rower każdego dnia. Dzięki temu mogłem zwiedzić dużo więcej miejsc niż jakbym szedł pieszo. 

Urlop miałem zdecydowanie udany. Świetnie się bawiłem i zwiedziłem mnóstwo interesujących miejsc. Zrobiłem nawet sporo zdjęć, którymi pochwaliłem się kolegom z pracy. Wielu z nich było zachwyconych okolicą, którą zwiedzałem i chcieli jechać w to samo miejsce.