Torby reklamowe i atrakcyjne reklamówki foliowe

W ostatnim miesiącu byłem na otwarciu dużej firmy. Firma ta otwierała swoją siedzibę w moim rodzinnym mieście, którym jest Łódź. Jest to firma zagraniczna, która postanowiła, że podbije Polski rynek, dlatego też zdecydowali się na to, żeby właśnie w Polsce otworzyć swoją filię.

Reklamówki foliowe i reklama firmy

reklamówki folioweDlaczego padło na Łódź, tego nie wiem, ale może dlatego że właśnie to moje miasto w ostatnim czasie bardzo się rozwija i z każdym rokiem staje się coraz nowocześniejsze. Na otwarcie firmy zabrał mnie mój kolega, który generalnie rzecz biorąc interesuje się różnego rodzaju działalnością korporacyjną, dlatego też bardzo chciał się pojawić na otwarciu tego przedsiębiorstwa. Mówiąc szczerze, to cieszę się, że dałem się koledze namówić na to wyjście, bo zostałem pozytywnie zaskoczony. Przy wejściu do budynku każdy z gości dostawał po dwa opakowania foliowe, w których znajdowały się różnego rodzaju pyszne słodycze. W środku praktycznie do każdego z gości podchodzili przedstawiciele firmy, którzy rozdawali każdemu atrakcyjne reklamówki foliowe, w których były broszury opisujące działalność firmy. Praktycznie każdy dostawał również od innych przedstawicieli kolejne torebki foliowe, w których zaś znajdowała się koszulka firmowa tego przedsiębiorstwa, była to zwyczajna koszulka z logi firmy z przodu, a z tyłu miała napisane w języku polskim i angielskim motto, którym owa firma w swoim działaniu się kieruje. Jak się wychodziło z firmy, to każdy dostawał także duże torby reklamowe, w których znajdowały się różne gadżety reklamujące tą firmę.

Były to takie rzeczy, jak na przykład breloczki do kluczy, balony do nadmuchania, mini maskotka firmowa, proporczyk i tego typu rzeczy, które reklamowały firmę. Zrobiło to na mnie i na moim koledze naprawdę ogromne wrażenie i byliśmy miło tym wszystkim zaskoczeni.