Udałam się do najlepszego optyka w mieście

Moda była dla mnie ważna i ciągle śledziłam trendy. Lubiłam modnie i dobrze wyglądać a poza tym było mnie na to stać. W garderobie posiadałam najnowsze ubrania, które dostępne były w wielu innych krajach. W pracy uważano mnie za kobietę z klasą.

Wizyta w znanym zakładzie optycznym

Optyk WarszawaW ostatnim czasie zauważyłam, że modne stały się oprawki okularowe, które były zabudowane. Ja nosiłam okulary na żyłkach, ponieważ sądziłam, że są najmniej widoczne. Skoro jednak moda się zmieniła to i ja musiałam obowiązkowo zmienić oprawki. Dobrze się nawet składało, ponieważ zbliżał mi się termin badania wzroku i zamierzałam wszystko załatwić podczas jednej wizyty. Optyk Warszawa, który uważany był za jeden z najlepszych w mieście został przeze mnie odwiedzony jeszcze tego samego dnia. Czynne mieli do godziny dwudziestej i bez problemu zdążyłam tam podejść po pracy. Na miejscy wykonałam sobie badanie wzroku i cieszyłam się, że wada mi się nie pogłębiła. Pracowałam dużo przy komputerze i miałam świadomość, że wzrok mógł mi się pogorszyć. Na szczęście tak nie było. Sprzedawca pokazał mi najmodniejsze oprawki tego sezonu i pomógł dopasować takie, w których wyglądałam wręcz idealnie. Moja twarz od razu nabrała łagodniejszych rys i nawet wyglądałam młodziej. Wybrałam jasny kolor oprawek, ponieważ miałam jasne włosy i w czarnych wyglądałam nieciekawie. Gotowe okulary odebrałam następnego dnia i od razu wyrzuciłam swoje stare. Nie zamierzałam już ich w ogóle nosić, ponieważ były niemodne.

W pracy wszystkim moje nowe okulary bardzo się spodobały i ludzie pytali mnie w jakim zakładzie optycznym je nabyłam. To tanich nie należały, ale ja nie kupowałam nic co było tanie. Najważniejszy dla mnie był prestiż i moda i tego się ściśle trzymałam cały czas.