Urodziny koleżanki i pokazy magiczne

Moja koleżanka z pracy niedawno skończyła czterdzieści lat. Z tej okazji urządziła naprawdę bardzo duże przyjęcie u siebie w ogrodzie. Od długiego czasu opowiadała w pracy ile czasu kosztują ją przygotowanie tego wszystkiego.

Pokazy magiczne są fajne

pokazy magiczneKoleżanka jest osobą niezwykle energiczną i pełną pomysłów. Można wręcz powiedzieć, że czasem jest trochę nieprzewidywalna i pomimo wieku nie do końca wiadomo czego można się po niej spodziewać. Koleżanka na swoje urodziny zaprosiła większość osób z pracy. To znaczy w firmie z kolei nie pracuje aż tak wiele osób. Jednak dodając jej innych znajomych i rodzinę było nas na tych urodzinach naprawdę sporo. Moja koleżanka można powiedzieć przeszła samą siebie. Przede wszystkim było mnóstwo pysznego jedzenia. Był nawet specjalnie wynajęty barman, które serwował najbardziej wyszukane drinki. Była bardzo dobra muzyka i praktycznie od razu wszyscy świetnie bawili się przy tej muzyce. Nie jest to często spotykane. Jednak koleżanka jest taką duszą towarzystwa, że nikt jej nie odmawiał gdy prosiła żeby dołączyć się do zabawy. U koleżanki ku zdziwieniu wszystkich był nawet pokaz iluzji zamówiony przez nią parę miesięcy wcześniej. Te pokazy iluzjonistyczne były naprawdę świetne i myślę, że nie było osoby, której by się taka zabawa nie podobała. Te pokazy magii trwały chyba około godziny ale uważam, że nawet gdyby trwały dwa razu dłużej to nikogo by nie nudziły. Sama bym chciała zorganizować u siebie takie niezapomniane pokazy magiczne bo nawet n ie sądziłam, że może być to coś aż tak fajnego. Co prawda nie wiem czy tak duże wrażenie te pokazy zrobiły na innych.

Ale nawet jeśli wrażenie było połowę mniejsze od mojego to było coś. Z tego pokazu iluzjonistycznego były wywołane zdjęcia, które były naprawdę bardzo śmieszne bo każdy miał dziwną minę.