Własna firma i sprzedaż rekuperatorów

Ja to już chyba pracowałem w każdej branży i potrafię wszystko. Jakoś nigdy nie mogłem dłużej nigdzie miejsca zagrzać. Ostatnio postanowiłem całkowicie zmienić swoje życie i przeprowadziłem się do Poznania. Województwo wielkopolskie zawsze mi się podobało, więc nie było się nad czym zastanawiać.

Rekuperacja a środowisko

rekuperacjaSkoro wprowadziłem takie zmiany, to uznałem, że założę własną działalność. Mam sporo kasy na koncie, którą chciałbym zainwestować a własny biznes to dobry pomysł. Interesowała mnie polecana rekuperacja w Wielkopolsce, o której ostatnio było dość głośno w moim środowisku. Ludzie się interesują tym rozwiązaniem, dlatego pomyślałem, że to doskonały pomysł na biznes. Wiem dobrze jak montowana jest rekuperacja bo już miałem z tym swego czasu do czynienia a poza tym to dla mnie nic nie stanowi problemu. Wiadomo, że sam jej montował nie będę i muszę zatrudnić jakiegoś fachowca, który się tym zajmie. Rekuperacja nie jest trudna w montażu, nie mniej jednak by się tym zajmować to trzeba posiadać odpowiednią wiedzę. Pojechałem do urzędu, żeby dowiedzieć się jakie są formalności podczas zakładania firmy i zabrałem się do dzieła. Mam też dużo kontaktów, dzięki którym nie muszę się obawiać o niepowodzenie mojej działalności. Rekuperacja zresztą jest tak doskonałym rozwiązaniem, że pewnie nie opędzę się od zleceń. Znam się świetnie na sprawach księgowych i samodzielnie poprowadzę swoją firmę. Tak naprawdę to wszystkim będę się zajmował, poza montażem.

Nie wiem jeszcze kogo zatrudnię, ale popytać wśród znajomych bo fajnie by było zatrudnić osobę polecaną. Ja dobrze wiem jak to jest, bo mnie to nie raz polecali a moi kolejni pracodawcy byli zawsze ze mnie zadowoleni. Dobrze, że przyjechałem do Poznania, teraz to już jak założę własną firmę, to na pewno tak już zostanie.