Współpraca z projektantem ogrodów

Z żoną zdecydowaliśmy się na kupno domu w okolicach Gliwic. Oboje pochodzimy ze śląska i to właśnie tutaj chcieliśmy zostać na stałe.

Projektowanie ogrodów – tanie i profesjonalne

zakładanie ogrodówUdało nam się kupić dom w świetnej cenie, tylko był jeden problem. Dom nie miał ogrodu, zamiast tego za domem był ogromy plac przysypany piachem. Jednogłośnie z Renatą zdecydowaliśmy, że zdecydujemy się na projektowanie ogrodów, ponieważ widok z ona na piach nam zdecydowanie nie odpowiadał. Początkowo chciałem sam się tym zająć, ale nie mam zielonego pojęcia jak się odbywa zakładanie ogrodów i wolałem to zostawić specjalistom.
Skontaktowałem się z kilkoma śląskimi firmami wybrałem tę, u której projektowanie ogrodów było tanie, profesjonalne i działali błyskawicznie. Przyjechał do nas w weekend pracownik tej firmy, żeby zobaczyć teren i wycenić dla nas tanie projektowanie ogrodów na Śląsku. Oczywiście zdecydowaliśmy się na współpracę i ruszyli do pracy już następnego dnia. Każdego dnia było widać jak nasz piaszczysty plac nabiera zieleni i zaczyna wyglądać coraz piękniej. Wiemy, że zakładanie ogrodów jest czasochłonne i nikt nie zrobi nam tego w jeden dzień ale przyglądanie się zmianom jakie się pojawiało nakręcało nas bardzo pozytywnie. Żona poprosiła, żeby pracownik, który robi projektowanie ogrodów uwzględnił oczko wodne, ponieważ bardzo jej na tym zależało. Dzisiaj jak wróciłem z pracy to oczko wodne było już gotowe. Od razu skierowałem się do naszego ogrodu, żeby bliżej się przyjrzeć. Efekt był naprawdę doskonały. Z każdą chwilą miałem coraz większą pewność, że wynajęcie firmy, która robi projektowanie ogrodów było doskonałą decyzją.

W ciągu niespełna trzech tygodni mieliśmy gotowy ogród. Właśnie zbliża się wiosna, więc na pewno będziemy jadać posiłki na zewnątrz i urządzać grilla.