Wspominam wesele z wodzirejem i djem

Mój ślub był jakiś miesiąc temu. Nadal nie mogę uwierzyć, że wszystko się nam udało. Wydaje mi się, że nigdy nie bawiłam się tak dobrze. Moje wesele było wyjątkowe. Sporo zawdzięczam gościom a także ekipie, którą zatrudniłam. Miałam bardzo dobrego dja, który współpracował ze świetnym wodzirejem.

Zatrudniłam wodzireja i dja

śląski dj wodzirejZdecydowałam się na zatrudnienie dja bo sporo dzięki temu zaoszczędziłam. Nie podobają mi się zespołu muzyczne, które zmieniają oryginalne piosenki. Chciałam żeby muzyka, która będzie na weselu była taka jak w oryginale i wiedziałam, że tylko dj może mi to zapewnić. Zatrudniałam dobrego i polecanego dja. Znalazłam go na lokalnym forum, który był poświęcony organizacji wesela. Dzięki temu znalazłam także namiary na polecanego wodzireja. Śląski dj wodzirej razem współpracowali i byli często wspominani przez wielu klientów z którymi do tej pory współpracowali. Ludzie opisywali różne śmieszne sytuacje ze swoich imprez i doradzali zatrudnienie ich jeśli chce się mieć niezapomniane wesele. Zdecydowałam się na to i nawet nie sądziłam, że koszty które będę w związku z tym musiała ponieść będą tak dobrze wydanymi pieniędzmi. Wodzirej razem z djem świetnie poprowadzili moje wesele. Zapewnili nam sporo radości dzięki swoim żartom a także rożnym ciekawym konkurencjom i przyśpiewkom. Dj puszczał najlepszą muzykę, która była dostosowana do różnego przedziału wiekowego gości. Nigdy nie miałam okazji być na weselu gdzie był wodzirej z djem i wiem już, że takie rozwiązanie jest najlepsze.

Bardzo miło wspominam swoją imprezę. Miałam na weselu kamerzystę więc na nagraniu mam wszystko zarejestrowane. Mogę sobie od czasu do czasu włączyć wesele i pośmiać się z tych wszystkich śmiesznych sytuacji, które na weselu miały miejsce.