Wspomnienia, zapachy i kule do kąpieli

Kiedy chce się umilić sobie dzień warto sięgnąć po zapachy, które wywołają uśmiech na twarzy. Wiele producentów świec tworzy kompozycje zapachów, aby wywoływały wspomnienia, czy to lata czy świeżo pieczonej szarlotki, która jest ulubionym ciastem wielu osób.

Kule do kąpieli uwalniają olejki eteryczne

kule do kąpieliTakie wspomnienia zależne są od danego okresu czasu. Jednak, by były wyraźniejsze warto sięgnąć po zapachy, które sie z nimi kojarzą. Świeczki woodwick są luksusowym produktem. Świeczki tej firmy są ekskluzywne, a ich kompozycje zapachowe są wyrafinowane. Ich jakość jest najwyższa. Są one produkowane w tradycyjny sposób i mają drewniane knoty. Tańszym rozwiązaniem będą świece yankee candle, które można spotkać w wielu wersjach kolorystycznych i zapachach. Ich kompozycje są bardzo oryginalne, a skojarzenia idealnie pasują do zapachu. Firma ta potrafi uchwycić istotę wielu pór i zwyczajów czy świąt. Woski zapachowe rozpuszcza się w specjalnych kominkach przeznaczonych do tego. Woski Kringle Candle istnieją w wielu zapachach, można łączyć ze sobą woski, tworząc własną kompozycję. Ilość kompozycji, jakie można stworzyć jest naprawdę ogromna. Zapachem można cieszyć się podczas kąpieli, niekoniecznie korzystając ze świec czy wosków. Można do gorącej wody wrzucić kulę musującą. Takie pachnące kule do kąpieli, musując uwalniają zawarte w nich olejki eteryczne, dzięki czemu całe pomieszczenie zapełnia się zapachem. Oglądanie rozpuszczającej się kuli jest bardzo relaksujące.

Niektóre kule tworzą bardzo ciekawe efekty, gdy zmieniają kolor wody. w swoich składach oprócz wspomnianych wcześniej olejków eterycznych posiadają składniki pielęgnujące jak na przykład oleje. Takie kule nie tylko pięknie pachną, ale i pielęgnują skórę przy czym należy wspomnieć, że wyglądają też niesamowicie efektownie.