Wybieramy meble indyjskie do naszego gabinetu

Dzieje się u nas! Już niedługo będziemy z Agnieszką otwierać nasz wspaniały, niesamowity i tak bardzo wymarzony gabinet psychologiczny. Lokal jest już w pełni wyremontowany, wystarczy teraz tylko zamówić i wstawić meble.

Meble indyjskie w warszawie z drewna

meble indyjskie Fantastycznie prawda? Mam nadzieję, że Warszawa nam w tym pomoże. Postanowiłyśmy z Agnieszką, ze to właśnie w stolicy zapolujemy na nasze meble. Chciałybyśmy stworzyć w naszym gabinecie taki przytulne klimat, dlatego też nie będziemy celować w proste meble. Myślałyśmy o tym żeby zaszaleć, ale jednocześnie nie przekraczać granic dobrego smaku i równowagi. W końcu takie pomieszczenie ma koić a nie drażnić pacjenta. Dobra do rzeczy bo ja to bajdurzę jak zwykle. Jutro czeka nas ta Warszawa, więc w sumie dzisiaj powinnyśmy mieć już podjętą decyzję. Ja na początku myślałam, żeby w poczekalni postawić meble indyjskie w warszawie, ale takie klasyczne drewniane myślę, że one stworzyłyby taki przytulny klimat. Agnieszka natomiast uważa, że w poczekali świetnie sprawdziłyby się meble loft o takim bardziej surowym charakterze… Eh, na szczęście wybrałam już meble do swojego prywatnego gabineciku, a będą to wspaniałe, ponadczasowe, klasyczne meble kolonialne, o których zawsze marzyłam, ale nigdy nie było mnie na nie stać, poza tym trafiły mi się meble kolonialne i wyprzedaż, mój Darek powiedział, że znalazł w Internecie jakąś świetną okazję. Kurcze, mam nadzieję, że opłacą się nam w końcu te studia, staże, specjalizacje, lata włożonego trudu, czasu i pieniędzy. Mam nadzieję, że w końcu usiądę za wspaniałym biurkiem w moim pięknym gabinecie i z dumą będę mogła powiedzieć o sobie, Pani psycholog!

Powiem wam szczerzę, że już myślałam, że ten dzień nigdy nie nadejdzie… Tylko teraz decyzja meble loft, czy meble indyjskie, co myślicie?