Wycena mieszkania – co warto wiedzieć?

Gdy poszedłem na studia wynająłem mieszkanie za pośrednictwem biura nieruchomości. Tak naprawdę wtedy nie znałem warszawy i nie wiedziałem w jakiej dzielnicy będzie najlepiej wynająć mieszkanie.Nie chciałem nic wielkiego bo wiadomo, że większe mieszkanie wiąże się z wyższymi kosztami.

Wycena mieszkania – jak wygląda?

Wycena mieszkaniaUdało mi się wynająć kawalerkę praktycznie w centrum miasta i to za dobre pieniądze. Po studiach bardzo chciałem kupić to mieszkanie. Jednak nie wiedziałem czy się uda je kupić w końcu do tej pory było tylko do wynajęcia . Jednak biuro nieruchomości po tym jak skontaktowało się z właścicielem poinformowało mnie , że jest możliwa sprzedaż. Właściciel chciał tylko żeby przyjechał rzeczoznawca do mieszkania i wydał opinię ile jest tak naprawdę warte. Taka wycena mieszkań to teraz chyba pewnego rodzaju standard. Bałem się trochę czy ta wycena nieruchomości komercyjnych nie sprawi, że mieszkanie będzie dla mnie za drogie. Mieszkanie znajduje się w centrum i cena jego może być naprawdę wysoka. Ta wycena nieruchomości ma odbyć się za dwa dni. Wiem, że wycena domów trwa długo. Także mam nadzieje, że wycena małej kawalerki nie będzie tyle trwała i szybko będę znał cenę. Jeśli cena będzie za wysoka będę musiał poszukać mieszkania w innej dzielnicy a tego bardzo bym nie chciał. Tu gdzie mieszkam mam naprawdę bardzo dobry dojazd do pracy i tak naprawdę wszędzie jest blisko. Może wystrój mieszkania nie jest zbyt ładny ale to zawsze będę mógł zmienić jeśli zdecyduje się kupić to mieszkanie.

Na tą kawalerkę od dawna mam.odłożone pieniądze. Dużo też dołożyli mi rodzice. W innym mieście za te pieniądze bym mógł kupić sobie dużo większe mieszkanie.Ale ja chcę mieszkać tu gdzie mam naprawdę dobrą pracę. Mam też tu wspaniałą dziewczynę, z którą chcę wiązać swą przyszłość.

Więcej na temat wyceny mieszkań można znaleźć na stronie firmy Estimus z Warszawy, ul. Grójecka 19/25 lok. 85