Wygrany przetarg na plac zabaw i siłownię

Pracuję w firmie zajmującej się przygotowywaniem placów zabaw. Moja firma ma bardzo wiele zleceń a ja jestem zatrudniona na stanowisku kadrowej. Właśnie dostałam informację od mojego przełożonego, że nasza firma wygrała przetarg na zbudowanie pięciu placów zabaw na pewnym bardzo dużym warszawskim osiedlu. Jest szansa na zdobycie kolejnego zlecenia.

Obok placu będą siłownie zewnętrzne

siłownie zewnętrzneFirma, która ogłosiła ten przetarg zaczęła budowę osiedla domków jednorodzinnych w Poznaniu. Tam również będą potrzebne place zabaw. Nasza firma również ma nadzieję, że uda się zdobyć to zlecenie. Place zabaw maja być kolorowe i dostosowane do wieku dziecka. Jeden plac zabaw ma być tylko dla maluszków. Kolejne dwa dla starszych dzieci. Natomiast dwa ostatnie dla młodzieży. Place zabaw mają być przestronne i bezpieczne. Mają być ogrodzone i mają się na nich znajdować ławki a także śmietniki. Deweloper dba aby na osiedlu był porządek. Place zabaw są oddalone od bloków. Nie będą pod oknami więc ludzie nie będą się skarżyć na ewentualne krzyki. Dla osób starszych, mają być atrakcje na tym osiedlu. Szef powiedział, że jak brał udział w przetargu to widział teren zagospodarowania. Mają tam się znaleźć siłownie plenerowe. Bardzo nowoczesne i dobre siłownie zewnętrzne, które będą znajdowały się nie daleko placów zabaw. Rodzice czy dziadkowie, który będą wychodzić z dziećmi bądź wnukami na plac zabaw będą mieli dzieciaki na oku. Wszystko ma być z wysokiej jakości materiałów. Nasza firma tak samo jak producent siłowni jesteśmy bardzo znani i rozpoznawalni na rynku.

Pracujemy tylko na najlepszym sprzęcie i wykonujemy najlepsze materiały. Jestem dumna, że moja firma odnosi takie sukcesy. ja jako kadrowa staram się zatrudniać najlepszych pracowników, żeby tych sukcesów było więcej.