Wyjazd do Grecji i doskonały wynajem jachtów

W tym roku na urlop lecę do Grecji. Uważam, że będą to moje pierwsze tak fantastyczne wakacje. Co chwilę oglądam zdjęcia z hotelu, w którym będę spała. Musiałam wcześniej wybrać zabiegi na twarz bądź ciało jakie będę chciała zrobić podczas pobytu.

Podobał mi się wynajem jachtów na Mazurach

wynajem jachtówChodzi o to by zapisać się wcześniej na konkretny dzień. Wybrałam masaż czekoladą i masaż woskiem. W sumie później zastanawiałam się dlaczego wybrałam dwa masaże chociaż mogłam wybrać coś zupełnie innego. Jednak ostatnio wieczorami dokuczają mi bóle pleców i jeśli jest taka opcja to chciałabym bardzo poczuć się lepiej. Myślę, że taki masaż może mi pomóc. Zresztą sam fakt tak cudownego wypoczynku na pewno także mi pomoże. Musiałam także podać z wyprzedzeniem kiedy chcę mieć czarter jachtów, który także znajdował się w ofercie. Byłam niezwykle podekscytowana gdy dowiedziałam się, że czeka mnie czarter jachtów motorowych, nawet gdyby jacht miał być najmniejszy będzie super. Pływałam już kiedyś jachtem podczas wakacji na mazurach. Wtedy to doskonały wynajem jachtów na Mazurach nie był wcale tak popularny. Na całych mazurach było dosłownie kilka jachtów. Dziś wygląda to zupełnie inaczej. Jest tam możliwy nawet czarter bez patentu, który kilkanaście lat temu nie wchodził w grę. Jacht zarezerwowałam sobie w drugim dniu pobytu w Grecji. Stwierdziłam, że ten pierwszy dzień poświęcę na to by poznać najbliższe otoczenie i bardzo chętnie skorzystam także z hotelowego basenu. A wyspana i wypoczęta będę mogła następnego dnia pływać jachtem.

Na zdjęciach wszystkie jachty wyglądały niezwykle luksusowo i miałam nadzieję, że ten mój także będzie tak wyglądał. W sumie zaplanowałam sobie już chyba każdy dzień pobytu. Jednak nie pierwszy raz jadę na wycieczkę z biura podróży i wiem, że często w samym hotelu organizowane są dodatkowe atrakcje.