Wyjazd do trójmiasta – obiad w dobrej restauracji

Kiedyś z przyjaciółką wybrałyśmy się na obiad do Trójmiasta. W sumie cały ten wyjazd wyszedł bardzo spontanicznie. Koleżanka chciała po prostu pojechać gdzieś na większe zakupy. A ja zaproponowałam, że może odwiedzimy Gdańsk bo podobno są tam teraz duże wyprzedaże.

Dobra restauracja w Gdańsku – miłe zaskoczenie

restauracja

A przy okazji mogłybyśmy sprawdzić czy ta reklamowana restauracja w telewizji jest rzeczywiście dobra. Zresztą w całym województwie pomorskim tak naprawdę jest co zwiedzać i gdzie dobrze zjeść także na pewno nasz wyjazd będzie udany. Koleżanka chciała przy okazji zobaczyć jakieś sale konferencyjne w jednym z hoteli w Gdańsku. Koleżanka jest szkoleniowcem i za jakiś czas miała tam właśnie prowadzić szkolenie a nie wiedziała dokładnie jaki jest tam sprzęt. Gdy dojechałyśmy do Gdańska najpierw poszłyśmy do hotelu, koleżanka poszła porozmawiać o sali konferencyjnej a ja oglądałam hotel. Od razu spodobała mi się piękna sala weselna, która była naprawdę wyjątkowa. Widziałam, że do hotelu można było zamówić sobie catering z najbardziej znanych miejsc w trójmieście. Potem pojechałyśmy na zakupy. I rzeczywiście było naprawdę dużo promocji. W sumie obydwie obkupiłyśmy się całe. Po tych udanych zakupach zaczęłyśmy szukać restauracji ponieważ po zakupach zrobiłyśmy się strasznie głodne. W sumie dobra restauracja w Gdańsku znajdowała się niedaleko galerii, w której robiłyśmy zakupy. Menu było bardzo urozmaicone i długo zastanawiałyśmy się co zamówić. Stwierdziłyśmy, że zaszalejemy i wybierzemy coś naprawdę ekstra.

Zamówiłyśmy potrawy jakich wcześniej nie jadłyśmy a zamawiając je nawet nie byłyśmy pewne czy dobrze wymawiamy ich nazwy. Gdy dostałyśmy potrawy okazało się, że wyglądały jak małe dzieła sztuki. Aż żal było zaczynać jeść. Była to droga restauracja jednak naprawdę opłacało się tam pójść.