Wykonanie nadruku na kopertach

 

Początki w firmie były dość trudne. Zatrudniałem zaledwie dziesięć osób. Każdy sam adresował koperty do klientów i przystawiał pieczątkę mojej firmy. Było to szalenie czasochłonne zajęcie i musiałem w końcu coś z tym zrobić zwłaszcza, że z każdym miesiącem było coraz więcej pracowników.

Koperty z logo doskonałym pomysłem

nadruk na kopertach z logoChciałem rozwiązać sytuację z kopertami, ponieważ zdecydowanie zbyt wiele czasu było poświęcane na to zajęcie. Wpadłem na genialny pomysł, żeby zlecić nadruk na kopertach z logo i znalazłem firmę, która tym się zajmowała. Miałem swoje własne logo, które miało znaleźć się na takiej kopercie i dzięki temu przedstawiłem gotowy projekt. Kiedy został on wykonany, to firma wysłała mi za pośrednictwem poczty elektronicznej wzór takiej koperty. Wyglądała ona bardzo profesjonalnie a kolory były wręcz idealne. Takie koperty z logo stanowiły wizytówkę mojej firmy i zleciłem ich druk. Zamówiłem na początek tysiąc kopert. Miałem świadomość, że w ciągu miesiąca zostaną one zużyte, ale wiedziałem, że w każdej chwili mogę zlecić ponowny druk. Pracownicy od razu się ucieszyli jak koperty dotarły do firmy. Mogli od razu pakować oferty bez przystawiania pieczątek. Zdecydowałem się z czasem drukować nazwy adresatów na naklejkach i dzięki temu również nikt nie musiał ręcznie adresować kopert. Koperty z logo zagościły na stałe w mojej firmie i regularnie zlecałem ich druk. Dzięki temu efektywność pracy wzrosła znacząco a to było przecież bardzo kluczowe.

Po pięciu latach moja firma już liczyła ponad trzystu pracowników. Wpadłem na świetny pomysł w kwestii biznesu i to się opłaciło. Byłem już dużym pracodawcą i wiele osób zabiegało o pracę w mojej firmie. Zatrudniałem młodych ludzi bez doświadczenia, żeby dać im szansę w życiu.