Wymiana okien na nowe

 

Gdy kilka lat temu budowaliśmy z mężem nasz dom robiliśmy to bardzo szybko. Zależało nam bowiem na tym żeby jak najszybciej przestać wynajmować mieszkanie i w końcu przeprowadzić się do swojego nowego domu. Musieliśmy bowiem płacić ratę kredytu za dom i równocześnie za wynajem mieszkania.

Firma z polecenia montuje okna

sprawdzony montaż okien w strefie dociepleniaA to nam się po prostu za bardzo nie opłacało. Dlatego też podczas wykańczania domu niektóre decyzje podjęliśmy za szybko. Na przykład wybraliśmy pierwszą firmę, którą znaleźliśmy do tego by zamontowała nam okna. W gruncie rzeczy okazało się, że okna te są nieszczelne i ogólnie są słabej jakości. Wyszło to dopiero wtedy gdy zrobiło się chłodno. Postanowiłam więc , że trudną ale wiosną trzeba będzie wymienić okna na nowe. Nie wyobrażałam sobie, że będziemy mieli te niezbyt dobre okna przez lata. Tym razem miałam już firmę z polecenia, którą moi znajomi bardzo chwalili. Polecili mi sprawdzony montaż okien w strefie docieplenia bo taki jest najlepszy. Panowie zresztą gdy z nimi rozmawiałam o montażu to znali się na wszystkim. Mieli swój sprzęt i nie potrzebowali nic ode mnie. Widziałam, że trochę czasu poświęcali na to żeby osadzić odpowiednio każde okno. Stosowali też różne pianki uszczelniające okna, które dodatkowo mają jeszcze zabezpieczyć okna. Jeden z panów powiedział mi, że przez wiele lat montują już okna i jeszcze nigdy nie było żadnej reklamacji na ich pracę. Może nie pracują za szybko. Jednak przy montażu okien ważna jest precyzja i staranność.

Ja praktycznie po samym zamontowaniu okien widziałam już różnicę. Okna wyglądały zupełnie inaczej. Nie było czuć chłodu gdy okno było zamknięte. A tak było w poprzednim przypadku. A także teraz okna te wyglądały dużo lepiej wizualnie. A przede wszystkim utrzymują ciepło w domu.