Wynajem podnośników koszowych – firma kolegi

Mój znajomy postanowił zająć się wynajmem podnośników koszowych. Przyznam, że byłem nastawiony dość sceptycznie. W Trójmieście jest już bowiem kilka takich firm i jakoś nie widziałem jego przyszłości w konkurencji z tymi przedsiębiorstwami, działającymi od lat na rynku.

Podnośniki koszowe pod wynajem a cena

wynajem podnośników koszowych trójmiastoJakież było jednak moje zdziwienie, kiedy okazało się, że biznes działa i to nawet dość efektywnie. Nie żebym nie wierzył w mojego znajomego, ale takiego sukcesu to się nie spodziewałem. Po prostu myślałem, że wynajem podnośników koszowych trójmiasto już ma zapewnione w aż za dużej ilości. Okazało się jednak, że są wciąż jeszcze klienci, którzy nie dostają tego, co chcą. Przede wszystkim ceny w Trójmieście były dość wygórowane, więc kolega postanowił zaoferować nieco niższe, rezygnując z ogromnej marży. Tym już zyskał sobie dość pokaźną grupę klientów. Byli to jednak ludzie, którzy chcieli oszczędzać na wszystkim, więc nie mogli stanowić głównej grupy docelowej. Postanowił więc wyróżnić się także swoją dbałością o sprzęt oraz jakość obsługi klienta. Z doświadczenia wiedział, że często w takich technicznych firmach pomija się kwestię kompleksowej obsługi klientów. Uważa się, że sprzedaż się zakończyła w momencie, w którym klient otrzymał produkt. Tymczasem on odbył wiele kursów i wiedział, że opieka nad klientem tak nagle się nie kończy i dla własnych korzyści warto zadbać o lojalność korzystających z jego usług.

Można to zaś zrobić, sprawiając, że klient poczuje się obsłużony lepiej niż oczekiwał. Można dorzucić na przykład jakiś gratis czy po prostu zapytać o opinię na temat wynajmu w zamian oferując zniżkę na następną usługę. Takie rzeczy okazały się w przypadku wynajmu kumpla doskonale sprawdzać. Bardzo się z tego cieszę.