Wypoczynek w świętokrzyskim z mężem

 

Jakiś czas temu doszliśmy z mężem do wniosku, że musimy zrobić sobie jakiś wolny weekend tylko dla nas. Kiedyś gdy byliśmy jeszcze w narzeczeństwie a nawet jeszcze przed często gdzieś wyjeżdżaliśmy razem. Jednak teraz nie mamy zbyt częstych okazji do tego żeby pobyć tylko we dwoje.

Udany wypoczynek w świętokrzyskim z mężem

udany wypoczynek w świętokrzyskimMamy małe dzieci i tak naprawdę od momentu gdy pojawiły się na świecie każdą wolną chwilę spędzamy z nimi. Jednak teraz moja mama stwierdziła, że powinniśmy gdzieś pojechać na weekend a ona do nas przyjedzie i zostanie z dziećmi. No skoro mamy taką sytuację to przecież trzeba skorzystać. Kiedyś byliśmy w świętokrzyskim i był to naprawdę udany wypoczynek. Także teraz mam nadzieję, że także będzie udany wypoczynek w świętokrzyskim właśnie. Mamy tam jechać tylko na weekend ale ja to tak przeżywam jakbyśmy mieli jechać tam co najmniej na dwa tygodnie bez dzieci. Wiem, że to jest jedyne miejsce gdzie ja w tak krótkim czasie mogę naprawdę odpocząć i się wyciszyć. Marzę też o tym, żeby jak najlepiej się wyspać bo dawno nie miałam do tego okazji. W świętokrzyskim są naprawdę bardzo ładne pensjonaty o wysokim standardzie. I własnie w jednym z nich mąż zarezerwował dla nas pokój z pięknym widokiem z okna. No tego mi było po prostu trzeba. Można powiedzieć, że razem z mężem spędzimy naprawdę romantyczny weekend w pięknych okolicznościach. Jestem tylko ciekawa tego czy dużo się zmieniło w świętokrzyskim od naszego ostatniego pobytu tam. Mam nadzieję, że nie.

Jednak wtedy naprawdę zakochałam się od pierwszego wejrzenia w tych wszystkich widokach i bardzo bym chciała żeby wyglądały tak samo jak wtedy. Zresztą te widoki przypominają mi naprawdę dobry czas w moim życiu. Mam nadzieję, że gdy dzieci będą większe to pojedziemy tam wszyscy razem.