Wystawa fotograficzna w studiu

Ostatnio dość często mam w pracy wyjazdy służbowe. Czasem w sumie nawet cieszę się, że gdzieś wyjeżdżam. Jednak nie przepadam za wyjazdami na dłużej i daleko. W sumie może dlatego, że nie należę do najlepszych kierowców i długie trasy są dla mnie zawsze wielkim wyzwaniem.

W studiu fotograficznym było mnóstwo zdjęć

studio fotograficzneW sumie wolę gdy na taką podróż jestem zabierana przez kogoś z pracy. Ostatnio byłam na przykład na szkoleniu w Warszawie, było to szkolenie dwudniowe dlatego postanowiła przy okazji coś zobaczyć. W sumie zastanawiałam się czy może pójść wieczorem do kina czy może do teatru. W sumie w Warszawie było dość sporo możliwości spędzenia czasu wolnego. Stwierdziłam, że pójdę tam gdzie jeszcze nigdy nie byłam. Mianowicie w mieście odbywała się wystawa fotograficzna jakiegoś słynnego fotografa. Miały być na tej wystawie bardzo różne zdjęcia wybrane z całej jego długoletniej kariery. Na wystawie były rzeczywiście bardzo różne zdjęcia. Była tak zwana fotografia biznesowa, czyli jak dla mnie czyli osoby, która na tym się kompletnie nie zna były to zdjęcia osób w pracy. Osoby te widać, że piastowały ważne stanowiska w firmach, w których pracowali. Mężczyźni byli pod krawatami a kobiety w damskich garniturach lub garsonkach. Praktycznie wszyscy mieli też białe koszule. Była też fotografia artystyczna, która podobała mi się dużo bardziej. Niektóre sesje były zrobione naprawdę w bardzo artystyczny sposób. W sumie sama chciałabym mieć taką piękna sesję. Widziałam kiedyś tanie studio fotograficzne Warszawa, na którym było napisane, że właśnie tam wykonywane są sesję artystyczne.

Myślę, że taka sesja to dobry pomysł na na przykład sesję ślubną. W sumie jest to coś innego. Wystawa ogólnie mi się bardzo podobała. Największe wrażenie zrobiły na mnie zdjęcia znanych osób, w sumie fotograf ten pracował chyba z każdym znanym aktorem.