Zabawa z muzyką i bankiem muzyki

Kupiliśmy sobie takie małe gry planszowe z bratem, a jako, że oboje siedzimy chorzy w domu, postanowiliśmy ten czas jakoś wykorzystać. Jesteśmy w liceum, i za tydzień mieliśmy zrobić przemowę historyczną. Każdy miał przydzielony określony wiek do zrobienia.

Bank muzyki – warto z niego skorzystać

bank muzykiMy wybraliśmy muzykę już wcześniej, a jako, że to royalty music, to opłaciliśmy wszystko, żeby nie było żadnych problemów. No i nasza muzyka do prezentacji mogła już być bezkarnie wykorzystana, nie czuliśmy z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Trochę to brzmiało jak muzyka do gier, gdy skleiliśmy już wszystko, i zrobiliśmy sprawdzenie materiału. No ale to dobrze, ma się rzucać w oczy, i w uszy. Jak coś robimy, to na poważnie. Ja jeszcze trochę pomęczyłem się nad jego błędami ortograficznymi, i niedługo całość była gotowa. Mój brat ma dysleksje, i to jego zmora, bo wszyscy przez to mają go za złego ucznia. Mimo, że z innych rzeczy zawsze dostaje tylko same piątki i szóstki. No ale jak człowiek widzi błąd ortograficzny to już myśli swoje. Ludzie żyją stereotypami. Jak źle ubrany, to na pewno biedak. Jak robi błędy, to na pewno jakiś głupi, jak chodzi i się zatacza, to na pewno pijany. A kiedyś przecież było tak, że jakiś pan bardzo źle się poczuł, i w pewnym momencie przewrócił się w jakimś miejscu publicznym, chyba na ławce, albo pod nią.

Każdy przechodził z obojętnością, bo myśleli, że to jakiś pijak, a ten człowiek na prawdę potrzebował pomocy. Dostał zawału, i nikt nie podał mu ręki. Dlatego tak ważne jest, aby nie oceniać nikogo po pozorach.

Strona, z której skorzytastalismy: royaltyfreeheaven.com