Zakup nowych obrazów

Wspólnie z mężem dopiero przed rokiem wprowadziliśmy się do naszego nowego mieszkania. Od tego czasu sukcesywnie je urządzamy. Teraz przyszedł czas na pokój gościnny. Zostawiliśmy go na koniec, ponieważ będzie on użytkowany najrzadziej. Wstawiliśmy do niego kanapę, komodę. Trzeba jednak było go jeszcze wypełnić dodatkami. Przyszedł mi do głowy pomysł, by kupić kilka obrazów i je w nim umieścić.

Kupno dużych, nowoczesnych obrazów

obrazy do pokoju gościnnegoKiedy wprowadziliśmy się do naszego pierwszego mieszkania, które kupiliśmy za gotówkę, byłam niezwykle szczęśliwa. Z pewnością zapamiętam ten moment do końca życia. Nie dysponowaliśmy wtedy dużymi sumami pieniędzy, dlatego też mieszkanie postanowiliśmy urządzać sukcesywnie, pomieszczenie po pomieszczeniu. Na koniec zostawiliśmy sobie pokój gościnny. I to pomieszczenie w końcu wypełniliśmy meblami. Pozostały dodatki. Muszę przyznać, że czasami oglądam programy o aranżowaniu wnętrz, dlatego też wpadłam na pomysł, że w tym przypadku odpowiednie mogły okazać się obrazy do pokoju gościnnego. Znalazłam więc w Internecie odpowiedni sklep internetowy, który oferował zakup naprawdę wielu wyszukanych obrazów. Wspólnie z małżonkiem zdecydowaliśmy się jednak na sztukę nowoczesną, chcąc, by obraz odpowiadał ogólnemu charakterowi naszego mieszkania. Zdecydowaliśmy się na dwa korespondujące ze sobą obrazy, dodając je do wirtualnego koszyka. Zapłaciliśmy i sfinalizowaliśmy transakcję.

Teraz kiedy w naszym pokoju gościnnym wiszą obrazy, muszę przyznać, że prezentuje się on fantastycznie. Mój mąż jest również tego samego zdania. Obrazy nadały temu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki temu te cztery kąty wyglądają na przemyślane. Nie mogę się doczekać, kiedy w tym pokoju zatrzymają się pierwsi goście i wyrażą swoją opinię!