Zakup rolet do nowego mieszkania

Z żoną kupiliśmy mieszkanie w nowym budownictwie w centrum Szczecina. Nasze mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym i posiadamy garaże podziemne dla mieszkańców. Mimo takich zabezpieczeń zdecydowaliśmy się, że zamontujemy rolety zewnętrzne, co zdecydowanie podniesie nam komfort mieszkania.

Rolety na wymiar

roletyZnaleźliśmy firmę, która sprzedaje rolety i zdecydowaliśmy się skorzystać z ich oferty. Umówiliśmy się na spotkanie ze sprzedawcą. Sklep mieścił się w centrum Szczecina, więc nie mieliśmy daleko. Zamówiliśmy rolety zewnętrzne na wymiar, który wcześniej spisałem oraz plisy do salonu i sypialni. W kuchni nie zamierzamy nic montować, ponieważ chcemy, abo to pomieszczenie było jasne. Sprzedawca polecił nam rolety zewnętrzne od producenta, który oferuje produkty dość wysokiej jakości w dobrej cenie. Kupiliśmy rolety w bardzo dobrej cenie oraz co najważniejsze ich montaż był całkowicie za darmo. Jeżeli chodzi o plisy to musieliśmy zapłacić, ale cena była naprawdę bardzo niska i jej nie odczuliśmy tak bardzo. Umówiliśmy się na montaż w czwartek rano. Tego dnia oboje byliśmy w domu i bez problemu mogliśmy obserwować cały proces. Będziemy posiadać rolety zewnętrzne w kolorze białym, ponieważ takie idealnie będą pasowały do naszego bloku. Jeżeli chodzi o plisy, to wybraliśmy do salonu beżowe a do sypialni w kolorze kiwi. Z czasem jak będziemy robić remont to przecież możemy wymienić plisy na nowe w innym kolorze. Cieszę się, że mamy własne mieszkanie w Szczecinie, ponieważ od dawna o tym marzyliśmy. Jest ono już całe umeblowane.

Jak zamontują nam plisy to ostatecznie możemy uznać remont za zakończony. Nasze rolety zewnętrzne mają bardzo długą gwarancję i jak cokolwiek się zepsuje to firma w błyskawicznym tempie dokona naprawy bądź wymiany.

Więcej na stronie www.roletyszczecin.pl