Zamówienie ulotek dla sklepu z odzieżą używaną

Za każdym razem, jak mijałam lokal handlowy, który był do wynajęcia, to zastanawiałam się czy warto otworzyć sklep z używaną odzieżą. Siostra jednak załatwiła mi dojście do tanich i markowych rzeczy używanych, dlatego postanowiłam ten lokal wynająć i otworzyć własny sklep.

Rozdawanie ulotek na terenie Poznania 

ulotki w PoznaniuMoja siostra Aniela dużo mi pomagała i dzięki niej dość szybko ze wszystkim się uporałam. Prowadziłam duży sklep i byłam pewna, że każdy w nim znajdzie coś dla siebie i to na dodatek w niskiej cenie. Niewiele osób jednak wiedziało o istnieniu tego sklepu, ponieważ nie zainwestowałam w reklamę. Siostra od razu powiedziała, żebym zamówiła ulotki, bo jest to najlepsza forma reklamy. Sama planowałam rozdawać ulotki w Poznaniu, gdyż chciałam zaoszczędzić, siostra obiecała, że mi pomoże. Samodzielnie zaprojektowałam ulotkę dla swojego sklepu i zleciłam wykonanie w firmie, którą dość dobrze znałam. Zamówiłam dwa tysiące ulotek, które zaraz po odebraniu postanowiłam rozdawać. Siostra wzięła inną część miasta, ponieważ tak poszło nam o wiele szybciej. Ulotki trafiły do wielu klientów w Poznaniu a efekty były widoczne już po kilku dniach, bo coraz więcej osób odwiedzało mój sklep. Wprowadziłam nawet dodatkowy bonus. Osoby, które do sklepu przyszły z ulotką miały dodatkowe dziesięć procent zniżki na cały asortyment. Wiele osób na tym zyskało. Ulotki były doskonałym rozwiązaniem i przyniosły efekt, ponieważ o moim sklepie z używaną odzieżą głośno było w całym mieście.

Zyski co miesiąc miałam wysokie. Oferowałam dobrej jakości ubrania, które nie były zniszczone. Niektóre nawet miały metki i były właściwie nowe. Te miały nieco wyższą cenę, ale cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród moich klientów. Na nic nie mogłam narzekać.