Zima nad morzem

Chociaż ferie zimowe zwykle kojarzą nam się ze stokami w południowej Polsce, nartami, snowboardem, bądź ewentualnie z sankami my z rodziną wybieramy raczej nieszablonowe rozwiązanie. Od kilku lat decydujemy się na wyjazd w okresie ferii zimowych nad morze. Moim zdaniem jest to rozwiązanie zdecydowanie bardziej praktyczne i jak się okazuje, lepsze dla naszego zdrowia.

Wypoczynek nad morzem w okresie zimowym

ferie nad morzemMoim zdaniem ferie nad morzem są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które cenią sobie spokój i relaks. Przede wszystkim w okresie zimowym nad morzem jest zdecydowanie mniej osób, niż w sezonie letnim, dzięki czemu wypoczynek jest zdecydowanie bardziej komfortowy. Dodatkowo każdej zimy nad morzem jest zdecydowanie większe stężenie jodu w powietrzu, co może mieć zbawienne skutki, na przykład dla osób które mają problemy z tarczycą. Nadmorski odpoczynek zimą jest naprawdę wspaniałym przeżyciem. Zimowe krajobrazy są wspaniałe, a zwiedzanie zdecydowanie łatwiejsze, ponieważ nie towarzyszy nam wszędzie tłum ludzi. Dodatkowo od kilku lat decydujemy się na bardzo atrakcyjną ofertę, która dotyczy właśnie ferii zimowych. Dzięki temu cena takiego wyjazdu jest bardzo konkurencyjna a my mamy zagwarantowany pokój z widokiem na morze, bardzo wysoki standard oraz pełne wyżywienie. Dziś nie wyobrażam sobie, aby moja rodzina mogła spędzać ferie zimowe w innym miejscu.

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na wyjazd nad morze w okresie ferii zimowych w szkole mojego dziecka. Przede wszystkim zimą powietrze nad morzem jest zdecydowanie bardziej zdrowe niż w lecie, a wszędzie panuje bardzo przyjemny spokój. Ceny są bardzo atrakcyjne, a komfort naszego pokoju oraz wyżywienie są na najwyższym możliwym poziomie. Moim zdaniem warto zdecydować się na coś takiego.