Życiowa zmiana i tanie obozy językowe

Z początkiem nowego roku chciałam w sobie coś zmienić. Wiadomo nie chodziło mi tylko i wyłącznie o zmianę wyglądu, ale też byłam nastawiona na zmianę swojej osobowości i powiększeniu swojej wiedzy.

Tanie obozy językowe w Londynie są idealne

obozy językoweZmiana osobowości raczej polegała by na poprawieniu swojego zachowania, to znaczy chciałabym się móc bardziej kontrolować. Zbyt często się denerwuję, muszę nauczyć się zapanować nad swoimi emocjami. A poszerzenie wiedzy będzie polegało na nauczeniu się języka angielskiego. Znam już niemiecki, ale w dzisiejszych czasach, w dobie rywalizacji i walki o stołki, trzeba się czymś wyróżniać. Ja postawiłam na swoją wiedzę. Ja już dawno skończyłam studia, więc musiałam poszukać jakieś placówki, która udziela lekcji angielskiego. Idealnym rozwiązaniem są tanie obozy językowe-londyn. Dobrze jakby wykładowcy na tych obozach pochodzili z zagranicy. Chciałabym poznać kogoś z zagranicy, może z Londynu. Jeszcze nie miałam przyjemności nikogo takiego poznać. Ponoć obozy językowe są w naszym kraju od 2000 roku, gdzieś o tym przeczytałam. Były też tam wymienione popularne miasta, gdzie takie obozy się odbywają, na przykład była na liście Malta, Hiszpania, USA i wiele innych. Raczej wyjazdy językowe nie są dla mnie. Ja wolałabym uczyć się języka angielskiego na miejscu, a nie gdzieś jeździć po innych krajach. Fakt to było by przyjemne oderwać się od swoich obowiązków i pojechać gdzieś za granicę, ale ja mam pracę. Nie mogę od tak sobie wziąć urlopu, bo mi się tak podoba. Obozy językowe za granicą muszą być bardzo ciekawe i pouczające, ale raczej w najbliższym czasie nie będę miała okazji z czegoś takiego skorzystać.

W internecie nie znalazłam już żadnych wolnych miejsc. Wszystkie miejsca były już obstawione, szkoda bardzo liczyłam na taką zmianę. Może później.